|
|
LIETUVA LITHUANIA
1. Arūnė Paulavičiūtė C
2. Aušra Bardauskaitė
3. Sandra Šulskytė
4. Rūta Jankauskaite
5. Egidija Griškutė
6. Jurgita Marcinauskaitė
7. Inesa Miknevičiūtė
8. Donata Dildaitė
9. Rita Pauliukevičiūtė
10. Jūratė Juodytė
11. Ina Kentstavičiūtė
12. Kristina Kabalaitė
13. Simona Grubliauskaitė
14. Aurika Baziulytė
15. Evelina Malyševa
16. Ramunė Petrauskaitė
17. Simona Jusevičiūtė
18. Viktorija Vileikytė
19. Audronė Selevaitė
Delegacijos vadovas Viktoras Milkintas Manager
Vyriausiasis treneris Genutė Juodienė Head coach
Treneris Reda Zubavičienė Coach
Gydytojas Laima Šiaudinienė Medical Doctor
Masažuotojas Aleksandras Smirnovas Physiotherapist
ČEKIJA CZECH REP.
1. Dukatova Kamila
2. Hudečkova Iva
3. Kavanova Barbara
4. Krikavova Marketa
5. Matouškova Barbara
6. Matouškova Tereza
7. Mejzlikova Adela
8. Mejzlikova Tereza
9. Neubertova Lucie
10. Polcarova Barbara
11. Petrova Denisa
12. Reichlova Jindriška
13. Rimalova Hana
14. Šimkova Pavla
15. Šprincerova Petra
16. Škrancova Veronika
17. Turkova Michaela
18. Vančurova Andrea
Delegacijos vadovas Dvorak Petr Manager
Vyriausiasis treneris Mejzlikova Alena Head coach
Treneris Polakova Martina Coach
Masažuotojas Mejzlik Jiri Physiotherapist
PRANCŪZIJA FRANCE
1. ROGEAU APPOLINE
2. BLONDEL MARIE
3. DAIN SALOME
4. HEVIN JULIETTE
5. PRENEY ELISE
6. WOSNIAK VALERIANE
7. POULENC COLINE
8. LANGRENAY LEA
9. DUCLERCQ MARIE
10. MOMMEJA VALENTINE
11. LEBAINDRE LOUISE
12. PLOCQUE INES
13. BERGERE JULIE
14. BRETIGNY ANNE SOPHIE
15. DAQUET JUSTINE
16. MINET ALICIA
17. CHEVALIER MELANIE
18. DAIRE ANNE SOPHIE
Delegacijos vadovas BOCCARA Sandrine Manager
Vyriausiasis treneris DE TAEYE Cédric Head coach
Treneris TEFFRI Carole Coach
Masažuotojas BELLOC Guy René Physiotherapist
RUSIJA RUSSIA
1. Shatilova Evgenia
2. Martemyanova Natalia
3. Salosina Elena
4. Nizenko Alexandra
5. Frolova Yulia
6. Buzina Svetlana
7. Norkus Alesya
8. Shaburova Ekaterina
9. Grudinina Evgenia
10. Andrianova Victoria
11. Karas Olga
12. Krivopalova Tatyana
13. Matersheva Anna
14. Akchyrina Rada
15. Yazenko Maria
16. Rostovtschikova Natalia
17. Ivanova Tamara
18. Chugurova Ekaterina
Delegacijos vadovas Gurieva Elena Manager
Vyriausiasis treneris Chechenkov Sergei Head coach
Treneris Chuikina Zinaida Coach
Treneris Musina Gulsom Coach
Gydytojas Inzhovatova Galina Medical doctor
Operatorius Lomov Evgeni Video operator
ŠKOTIJA SCOTLAND
1. Ritchie Claire
2. MacKenzie Kirsty
3. Ferguson Rachael
4. Cockburn Elspeth
5. Rowan Amy
6. Kidd Nikki
7. Marshall Kareena (C)
8. Coyle Aisling
9. MacGregor Kim
10. Innes Rosanna
11. Connor Katie
12. Wilson Sarah
13. Davis Aileen
14. Maguire Emily
15. Bartlett Laura
16. Ward Becky
17. Johnston Hannah
18. Bright Kimi
Delegacijos vadovas Sheila Gray Manager
Vyriausiasis treneris Lizzie Sturrock Head coach
Treneris Charlotte Jones Coach
Masažuotojas Shiona Brough Physiotherapist
VELSAS WALES
1. Ible Gemma
2. Hughes Jess
3. Rolls Emily
4. Blyth Natalie (C)
5. Swe Lucy
6. Griffiths Sam
7. Roberts Catrin
8. Robinson Sianne
9. Butcher Lucy
10. Fido Rachel
11. Richards Sarah
12. Griffiths Angharad (VC)
13. Rogers Jenny
14. Brooks Alys
15. Clements Laura
16. Batten Emma
17. Lineham Natalie
Delegacijos vadovas Pat Sharples Manager
Vyriausiasis treneris Dave Roberts Head coach
Treneris Dave Griffiths Coach
Masažuotojas Laura Brown Physiotherapist
|
|
|