< < < < < < European hockey federation < < < < < > > > > > Lithuanian hockey federation > > > > > >

> Titulinis
> Sveikinimai
> Teisėjai
> Komandos
> Tvarkaraštis
> Rezultatai
> Fotogalerija
> Kontaktai
> TV laida
> Nuorodos
> Forumas

EHF prezidento sveikinimas

Man labai malonu Europos žolės riedulio federacijos vardu pasveikinti visus jus, susirinkusius į Šiaulių žolės riedulio kompleksą dalyvauti 3-iajame Europos jaunių merginų (U-18) čempionate. Vienas iš svarbiausių Europos žolės riedulio federacijos skatinamų dalykų pastaruosius 6 metus - jaunių/jaunimo varžybų didėjimas.

Ankstesnėse iki 18 m. varžybose 2003 m. dalyvavo tik 16 tautų - šiais metais mes turime rekordinį skaičių - 25 skirtingos dalyvaujančios šalys. Akivaizdi pažanga ir iš tikrųjų svarbus momentas mūsų sporto ateities vizijoje.

Visiems šio turnyro dalyviams linkiu kuo geriausios sėkmės. Treneriams, teisėjams, oficialiems svečiams, ypač žaidėjams linkiu gražios kovos ir įsimintino čempionato. Šiuose turnyruose paprastai žaidėjus palaiko daug žiūrovų, tarp kurių daug žaidėjų tėvelių ir senelių. Dėkoju jiems už palaikymą.

Tokiems turnyrams kaip šis reikia daug organizavimo pastangų. Europos žolės riedulio federacija nuoširdžiai dėkoja Lietuvos žolės riedulio federacijai ir jos prezidentui Leonardui Čaikauskui už jų sunkų darbą, užtikrinantį gerą turnyro organizavimą.

Leandro Negre

Europos žolės riedulio federacijos prezidentas

Mieli čempionato dalyviai ir svečiai,

sveikinu Jus atvykusius į Lietuvą!

Jau tampa gražia tradicija, kad vasarą Šiauliuose užverda sportinės aistros - čia nuolat vyksta ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinės įvairių sporto šakų varžybos. Vienos iš nuolatinių - kas vasarą vykstantys tarptautiniai žolės riedulio čempionatai. Šįkart Šiauliai priima III Europos jaunių (U-18) čempionato dalyvius. Žinia, žolės riedulys Šiauliuose itin populiarus ir mėgstamas, o šio miesto žolės riedulininkės vienos pajėgiausių Lietuvoje. Tačiau noriu pasidžiaugti, kad šio gražaus žaidimo geografija Lietuvoje plečiasi - statomi nauji žolės riedulio stadionai mūsų sostinėje Vilniuje ir greitu laiku žolės riedulininkes pakviesime pasivaržyti ir naujuosiuose stadionuose.

Na, o šiandien visoms III Europos jaunių čempionato dalyvėms noriu palinkėti kuo didžiausios sėkmės. Kovokite garbingai, ir tada iškovota pergalė suteiks jums išties nepakartojimų emocijų ir džiaugsmo! O garbingas ir gražus jūsų žaidimas padovanos visiems žolės riedulio mėgėjams daug gražių ir neužmirštamų akimirkų!

Pagarbiai,

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorius Vytas Nėnius

Brangūs žolės riedulio bičiuliai,

Man labai malonu pasveikinti 3-iojo Europos merginų U18 čempionato žaidėjas, trenerius, teisėjus ir oficialius asmenis atvykusius į Lietuvą, Šiaulių miestą!

Šiauliai – Lietuvos žolės riedulio sostinė. Čia žolės riedulys mylimas ir gerbiamas. Šiaulių moterų klubai „Šiauliai“ ir „Gintra-Universitetas“ jau dešimtmetį garsino ir garsina Lietuvos vardą Europoje, o šio miesto žaidėjos jau ne kartą pasipuošė aukščiausio lygio medaliais žemyno čempionatuose.

Šiaulių miesto žolės riedulio sporto kompleksas yra vienas geriausių Baltijos šalyse ir tai suteikia teisę Lietuvai pakviesti aukščiausio rango EHF oficialius turnyrus.

2000 – 2003 metais EHF patikėjo LŽRF ir Šiaulių miestui rengti aukščiausio rango oficialias varžybas: I Baltijos taurės turnyrą, Europos moterų čempionato atrankos turnyrą, Europos merginų U18 čempionato B diviziono turnyrą, 2-ąjį Europos merginų U16 čempionato „A“ diviziono varžybas.

Šiais metais EHF antrą kartą Lietuvai suteikė teisę surengti antrą pagal rangą jaunių U18 čempionatą, kuriame dėl dviejų kelialapių į aukščiausią grupę varžysis 6 šalys iš Škotijos, Velso, Prancūzijos, Čekijos, Rusijos ir Lietuvos.

Šis Europos čempionatas daugeliui jaunųjų riedulininkių bus pirmasis jų ilgoje gražioje sportinėje karjeroje. Tikiuosi, kad pirmąjį rimtą išmėginimą primins tie medalių komplektai, kuriuos jos išsidalins Šiauliuose. Tegul šie medaliai tampa pirmaisiais kolekcijoje, kuriuos galbūt kažkada papildys ir olimpiniai apdovanojimai.

Taip pat nuoširdus ačiū Šiaulių miesto savivaldybei ir miestelėnams, kūno kultūros ir sporto departamentui, Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, rėmėjams ir visiems draugams, be kurių paramos ir nuoširdžios pagalbos neįvyktų ši šventė.

Lietuvos žolės riedulio federacijos
Prezidentas

Leonardas Čaikauskas


> Home
> Welcome
> Officials
> Teams
> Schedule
> Results
> Photogallery
> Contacts
> TV Show
> Links
> Forum
TOP 100